See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-111/2025
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 1: Dostawa kolektora frakcji, Pakiet 2: Dostawa kompresora, Pakiet 3: Dostawa inkubatora z wytrząsarką, Pakiet 4: Dostawa inkubatora CO2, Pakiet 5: Dostawa systemu próżniowego, Pakiet 6: Dostawa komory do hodowli w warunkach beztlenowych. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, stanowiących odpowiednio dla Pakietu 1 - 6 Załączniki nr 2.1 - 2.6 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 661413-2025
Interne Kennung: AEZ/S-111/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1- Dostawa kolektora frakcji
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 1 Dostawa kolektora frakcji. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący odpowiednio dla Pakietu 1 Załącznik nr 2.1 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Menge: 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2- Dostawa kompresora
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 2- Dostawa kompresora. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu 2 Załącznik nr 2.2 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3- Dostawa inkubatora z wytrząsarką
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 3 -Dostawa inkubatora z wytrząsarką. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiący odpowiednio dla Pakietu 3 Załącznik nr 2.3 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – Dostawa inkubatora CO2
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 4 – Dostawa inkubatora CO2. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu 4 Załączniki nr 2.4 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – Dostawa systemu próżniowego
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 5 – Dostawa systemu próżniowego. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu 5 Załącznik nr 2.5 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 – Dostawa komory do hodowli w warunkach beztlenowych
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 6 – Dostawa komory do hodowli w warunkach beztlenowych. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu 6 Załącznik nr 2.6 do SWZ. 3.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6