8275-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa, wdrożenie i integracja systemu - oprogramowania do archiwizacji obrazów, tworzenia elektronicznej dokumentacji badań echokardiograficznych, ginekologiczno-położniczych w formie tekstowej i graficznej oraz systemu do badań endoskopowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, wdrożenie i integracja systemu - oprogramowania do archiwizacji obrazów, tworzenia elektronicznej dokumentacji badań echokardiograficznych, ginekologiczno-położniczych w formie tekstowej i graficznej oraz systemu do badań endoskopowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i integracja systemu - oprogramowania do archiwizacji obrazów, tworzenia elektronicznej dokumentacji badań echokardiograficznych, ginekologiczno-położniczych w formie tekstowej i graficznej oraz systemu do badań endoskopowych
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungDostawa, wdrożenie i integracja systemu - oprogramowania do archiwizacji obrazów i tworzenia elektronicznej dokumentacji badań echokardiograficznych, ginekologiczno-położniczych w formie tekstowej i graficznej
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungDostawa, wdrożenie i integracja systemu - oprogramowania do archiwizacji obrazów i tworzenia elektronicznej dokumentacji badań endoskopowych w formie tekstowej i graficznej