827502-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa linii kablowych 110kV relacji R-2 Czechnica – dwutorowa linia napowietrzna 110kV S-115/S-119 Czechnica – Wilcza – Klecina
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa linii kablowych 110kV relacji R-2 Czechnica – dwutorowa linia napowietrzna 110kV S-115/S-119 Czechnica – Wilcza – Klecina
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest: budowa, uruchomienie i oddanie do użytkowania linii kablowych 110kV relacji R-2 Czechnica – dwutorowa linia napowietrzna 110kV S-115/S-119 Czechnica – Wilcza – Klecina.
Interne Kennung: PZP/TD-OWR/08033/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest: budowa, uruchomienie i oddanie do użytkowania linii kablowych 110kV relacji R-2 Czechnica – dwutorowa linia napowietrzna 110kV S-115/S-119 Czechnica – Wilcza – Klecina