2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów autobusowych na terenie gm. Łomża.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej sieci komunikacyjnej, dla której Gmina Łomża jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)