2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów ulegających biodegradacji z terenu ZM „Obra” (gm. Przemęt- część 1, gm. Siedlec- część 2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów ulegających biodegradacji z terenu ZM „Obra” 2. Usługi będące przedmiotem zamówienia winny być realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ wraz z Załącznikami do OPZ. 3. Środki na sfinansowanie Przedmiotu Zamówienia pochodzą z budżetu Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów ulegających biodegradacji z terenu ZM „Obra” (gm. Przemęt- część 1)
Beschreibung: Odbiór odpadów ulegających biodegradacji z terenu gm. Przemęt
Menge: 110 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór odpadów ulegających biodegradacji z terenu ZM „Obra” (gm. Siedlec- część 2)
Beschreibung: Odbiór odpadów ulegających biodegradacji z terenu gm. Siedlec