2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten Groot onderhoud Buitenhof
Beschreibung: De Gemeente voert op basis van de Aanbestedingswet een Europese Niet-openbare Aanbestedingsprocedure uit voor ingenieursdiensten De procedure kent twee rondes. In de eerste ronde kan iedere geïnteresseerde aanbieder zich als Gegadigde aanmelden. Geselecteerde partijen worden in de tweede ronde uitgenodigd om een Inschrijving in te dienen. Deze selectieprocedure heeft als doel het selecteren van vijf (5) Gegadigden die in aanmerking komen voor het ontvangen van de Uitnodiging tot Inschrijving Zie leidraad
Interne Kennung: 6104258
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ingenieursdiensten groot onderhoud Buitenhof
Beschreibung: Ingenieursdiensten groot onderhoud Buitenhof Voorbereiding en uitwerking van: 1. Een rioolvervanging inclusief het afstemmen van ondergrondse raakvlakken; 2. Het (her)inrichten van de Openbare Ruimte. 3. Ondersteuning bij het omgevingsmanagement tijdens de voorbereidingsfase 4. Doorlopen van het ontwerpproces op basis van principes van Systems Engineering
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de overeenkomst.