2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architect Nieuwbouw Clustering scholen Auris Taalplein – De Triangel
Beschreibung: De opdracht betreft de architectonische (bouwkundige) ontwerpwerkzaamheden van de nieuwbouw, inclusief gymzaal en kinderopvang, de buitenruimte, alsmede de ontwerpwerkzaamheden voor de vaste inrichting. De nieuwe school is gesitueerd in een groene setting met beperkte toegang. Aansluiting op deze groene setting is belangrijk en integraal onderdeel van de uitwerking. Met de aanbesteding beoogt Opdrachtgever een (landschaps)architect te selecteren voor het gehele proces van structuurontwerp tot en met realisatie en nazorg. De projectplanning voorziet in het doorlopen van het ontwerp, de aanbesteding van de aannemer, de bouwvoorbereiding en realisatie van globaal december 2021 t/m voorjaar 2024. Opdrachtgever beoogt een Bouwteamproces vanaf de aanvang van de fase Definitief Ontwerp.
Interne Kennung: 236363
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: gehele opdracht
Beschreibung: De gehele opdracht zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen