See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja półkolonii letnich i zimowych dla dzieci z doświadczeniem migracji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja 5 turnusów półkolonijnych w Poznaniu, Pile, Lesznie, Koninie i Kaliszu (w zależności od części zamówienia) w podziale: 2 turnusy w okresie ferii zimowych tj. od 16 lutego 2026 r do 28 lutego 2026 r. oraz 3 turnusy w okresie wakacji letnich tj. od 29 czerwca 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r.
Interne Kennung: ROPS.XII.261.66.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.), zwanej dalej ”ustawą Pzp”. Wartość szacunkowa zamówienia jest równa lub wyższa od progów unijnych określonych na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy on-line działającej pod adresem https://e-propublico.pl (dalej jako: ”Platforma”). Komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami oraz Procedura została opisana w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Centrum Integracji Cudzoziemców w Poznaniu - organizacja 5 turnusów półkolonijnych w Poznaniu
Beschreibung: Organizacja 5 turnusów półkolonijnych w Poznaniu w podziale: 2 turnusy w okresie ferii zimowych tj. od 16 lutego 2026 r do 28 lutego 2026 r. oraz 3 turnusy w okresie wakacji letnich tj. od 29 czerwca 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Centrum Integracji Cudzoziemców w Pile - organizacja 5 turnusów półkolonijnych w Pile
Beschreibung: Organizacja 5 turnusów półkolonijnych w Pile w podziale: 2 turnusy w okresie ferii zimowych tj. od 16 lutego 2026 r do 28 lutego 2026 r. oraz 3 turnusy w okresie wakacji letnich tj. od 29 czerwca 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r.
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Centrum Integracji Cudzoziemców w Lesznie - organizacja 5 turnusów półkolonijnych w Lesznie
Beschreibung: Organizacja 5 turnusów półkolonijnych w Lesznie w podziale: 2 turnusy w okresie ferii zimowych tj. od 16 lutego 2026 r do 28 lutego 2026 r. oraz 3 turnusy w okresie wakacji letnich tj. od 29 czerwca 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r.
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Centrum Integracji Cudzoziemców w Koninie - organizacja 5 turnusów półkolonijnych w Koninie
Beschreibung: Organizacja 5 turnusów półkolonijnych w Koninie w podziale: 2 turnusy w okresie ferii zimowych tj. od 16 lutego 2026 r do 28 lutego 2026 r. oraz 3 turnusy w okresie wakacji letnich tj. od 29 czerwca 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r.
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: Centrum Integracji Cudzoziemców w Kaliszu - organizacja 5 turnusów półkolonijnych w Kaliszu
Beschreibung: Organizacja 5 turnusów półkolonijnych w Kaliszu w podziale: 2 turnusy w okresie ferii zimowych tj. od 16 lutego 2026 r do 28 lutego 2026 r. oraz 3 turnusy w okresie wakacji letnich tj. od 29 czerwca 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r.
Interne Kennung: część 5