See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch przyczep budowlanych w ramach dotacji celowej zadań własnych realizowanych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego w ramach programu „Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Beschreibung: Przedmiotem jest dostawa dwóch przyczep budowlanych w ramach dotacji celowej zadań własnych realizowanych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego w ramach programu „Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. Szczegółowy opis maszyny został zawarty w Formularzu specyfikacji technicznej oferowanej maszyny, stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 5 do SWZ.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16500000 Selbstlade- oder Entladewagen und Sattelanhänger für die Landwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
5. Los
Los: LOT-0001