See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia pracowni w ramach projektu „Kompetentne szkoły - poprawa jakości kształcenia ogólnego Szkół Podstawowych z terenu powiatu Aleksandrowskiego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn. „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia pracowni w ramach projektu „Kompetentne szkoły - poprawa jakości kształcenia ogólnego Szkół Podstawowych z terenu powiatu Aleksandrowskiego”. 2. Zamówienie zostało podzielony na 4 (cztery części), tj.: 1. Część 1 – Pomoce dydaktyczne 1.1 Gmina Zakrzewo - SP im. Polski Niepodległej w Zakrzewie 1.2 Gmina Zakrzewo - SP im. Orła Białego w Sędzinie 1.3 Gmina Miejska Aleksandrów Kujawski - SP nr 1 im. Polskich Podróżników w Aleksandrowie Kuj. 1.4 Gmina Miejska Aleksandrów Kujawski - SP nr 3 im. Józefa Wybickiego w Aleksandrowie Kuj. 1.5 Gmina Aleksandrów Kujawski - SP im. Tadeusza Kościuszki w Służewie 1.6 Gmina Nieszawa - SP w Nieszawie 1.7 Gmina Koneck - SP im. Prymasa Tysiąclecia Kard. S. Wyszyńskiego w Konecku 1.8 Gmina Waganiec - SP w Zbrachlinie 1.9 Gmina Bądkowo - SP w Bądkowie 1.10 Gmina Raciążek - SP w Raciążku 2. Część 2 - Sprzęt TIK i programy multimedialne 2.1 Gmina Zakrzewo - SP im. Polski Niepodległej w Zakrzewie 2.2 Gmina Zakrzewo - SP im. Orła Białego w Sędzinie 2.3 Gmina Miejska Aleksandrów Kujawski - SP nr 1 im. Polskich Podróżników w Aleksandrowie Kuj. 2.4 Gmina Miejska Aleksandrów Kujawski - SP nr 3 im. Józefa Wybickiego w Aleksandrowie Kuj. 2.5 Gmina Aleksandrów Kujawski - SP im. Tadeusza Kościuszki w Służewie 2.6 Gmina Nieszawa - SP w Nieszawie 2.7 Gmina Koneck - SP im. Prymasa Tysiąclecia Kard. S. Wyszyńskiego w Konecku 2.8 Gmina Waganiec - SP w Zbrachlinie 2.9 Gmina Bądkowo - SP w Bądkowie 2.10 Gmina Raciążek - SP w Raciążku 3. Część 3 - Kompleksowe wyposażenie pracowni językowych 3.1 Gmina Zakrzewo - SP im. Polski Niepodległej w Zakrzewie 3.2 Gmina Miejska Aleksandrów Kujawski - SP nr 1 im. Polskich Podróżników w Aleksandrowie Kuj. 3.3 Gmina Miejska Aleksandrów Kujawski - SP nr 3 im. Józefa Wybickiego w Aleksandrowie Kuj. 3.4 Gmina Aleksandrów Kujawski - SP im. Tadeusza Kościuszki w Służewie 3.5 Gmina Waganiec - SP w Zbrachlinie 3.6 Gmina Bądkowo - SP w Bądkowie 3.7 Gmina Raciążek - SP w Raciążku 4. Część 4 - Kompleksowe wyposażenie pracowni matematyczno-przyrodniczych 4.1 Gmina Raciążek - SP w Raciążku Gmina Koneck - SP im. Prymasa Tysiąclecia Kard. S. Wyszyńskiego w Konecku 3. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty na wybraną przez wykonawcę cześć lub części zamówienia. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 6 do SWZ. 5. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach Projektu: „Kompetentne szkoły – poprawa jakości kształcenia ogólnego Szkół Podstawowych z terenu powiatu aleksandrowskiego”, nr Projektu: FEKP.08.13-IZ.00-0014/24. Projekt realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027; Priorytet: 8 Fundusze europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego; Działanie: FEKP.08.13 Kształcenie ogólne ZITy regionalne.
Interne Kennung: GK.271.2.1.2025.JB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke, 42991200 Druckmaschinen, 30213100 Tragbare Computer, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 43800000 Werkstattausrüstung, 34152000 Übungssimulatoren, 39162110 Lehrbedarf, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pomoce dydaktyczne
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt TIK i programy multimedialne
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Kompleksowe wyposażenie pracowni językowych
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Kompleksowe wyposażenie pracowni matematyczno-przyrodniczych
Interne Kennung: Część nr 4