See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering verrijdbare archiefkasten inclusief opbouwvloer t.b.v. het project ‘’de Noodzetel’’
Beschreibung: Het project “de Noodzetel” behelst het verbouwen en inrichten van de voormalig Noodzetel tot een archiefbewaarplaats van het Haags Gemeentearchief (laag -1) en culturele oefenruimten voor de Stichting De Noodzetel (laag -2). De Noodzetel is een onder de grond gelegen schuilkelder uit de periode van de Koude Oorlog. De Noodzetel bestaat uit twee lagen van ca. 1.000 m2 en heeft een toegang op maaiveldniveau, aan de Schedeldoekshaven te Den Haag. De noodzetel kent twee potentiële huurders, namelijk het Haags Gemeentearchief – dat één van de twee lagen wil benutten als dependance, en Stichting De Noodzetel – een organisatie die oefenruimten voor muzikanten exploiteert en die ook geïnteresseerd is in het gebruik van één van de twee lagen. Het Projectplan Noodzetel Haags Gemeentearchief (HGA) zoomt specifiek in op de archiefbewaarplaats en de inrichting ervan. De inrichting van deze bewaarplaats bestaat voornamelijk uit het plaatsen van een groot aantal (verrijdbare) archiefkasten. Deze aanbesteding van de levering van deze archiefkasten maakt onderdeel uit van het Projectplan Noodzetel Haags Gemeentearchief. De opdracht bestaat uit het leveren en monteren van verrijdbare en vaste archiefkasten ten behoeve van de bewaarruimte op laag -1 in de voormalige Noodzetel aan de Schedelsdoekhaven te Den Haag.
Interne Kennung: DPZ-220023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39132000 Archivierungssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30191100 Registratureinrichtungen, 39122000 Schränke und Bücherschränke
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 4 200 Meter