See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w podziale na 2 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w podziale na 2 części: Część nr 1 – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych do Gliwic, ul. Andersa 47; Część nr 2 – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych do Bielsko-Biała, ul. Bardowskiego 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy dla części 1 – 2. • Załącznik nr 1a - Formularz cenowy dla części 1 – 2. • Załącznik nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia dla części 1 – 2. • Załącznik nr 3 – Projektowane postanowienia umowy
Vorherige Bekanntmachung: 596690-2025
Interne Kennung: Część 1 - Gliwice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Gliwice, Andersa 47
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w podziale na 2 części: Część nr 1 – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych do Gliwic, ul. Andersa 47;
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.79.2025 Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, dla każdej części z osobna – do 100% wartości zamówienia podstawowego; w związku z możliwością zwiększenia ilości wynikających z bieżących potrzeb. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia po zrealizowaniu zamówienia podstawowego. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać, lub skorzystać z dowolnej jej części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte prawem opcji będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Bielsko-Biała, Bardowskiego 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych w podziale na 2 części: Część nr 2 – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych do Bielsko-Biała, ul. Bardowskiego 3
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.79.2025 Część 2