2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa/Wdrożenie SYSTEMU ELEKTRONICZNEGO OBIEGU DOKUMENTÓW I AUTOMATYZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa/wdrożenie SYSTEMU ELEKTRONICZNEGO OBIEGU DOKUMENTÓW I AUTOMATYZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wraz z usługami towarzyszącymi, przy czym Wykonawca ma prawo wyboru sposobu wykonania zamówienia spośród: a) wykonania przedmiotu zamówienia poprzez rozbudowę posiadanego przez Zamawiającego kreatora formularzy i modelera procesów oraz wniosków o dostęp do systemów informatycznych firmy Bosflow, o dostawę i wdrożenie dodatkowych, kompatybilnych z tym systemem licencji oraz wdrożenie Systemu w zakresie dodatkowych modułów służących do automatyzacji i optymalizacji procesów szpitalnych, opisanych w pkt 1 lit. a i b Załącznika nr 2 do SWZ -Opis przedmiotu zamówienia; b) wykonania przedmiotu zamówienia poprzez dostarczenie Zamawiającemu nowego, kompleksowego Systemu służącego do elektronicznego obiegu dokumentów, obejmującego funkcjonalności posiadanego obecnie przez Zamawiającego kreatora formularzy i modelera procesów oraz wniosków o dostęp do systemów informatycznych firmy Bosflow oraz dodatkowe licencji, a także wdrożenie tego Systemu w zakresie wszystkich nowo dostarczonych modułów służących do automatyzacji i optymalizacji procesów szpitalnych, opisanych w pkt 1 lit. a i b oraz pkt 2 lit a, b i c Załącznika nr 2 do SWZ -Opis przedmiotu zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami oraz Załącznik nr 1a do Formularza ofertowego - PROCEDURA DOTYCZĄCA BADANIA I OCENY PREZENTACJI SYSTEMU EOD.
Interne Kennung: DZPUCK.262.225.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Prawo Opcji I - po zakończeniu okresu świadczenia usług gwarancyjnych, wsparcia technicznego/asysty technicznej oraz rozwoju Systemu, który zakończy się po upływie 12 miesięcy od wdrożenia Systemu i podpisania Protokołu Odbioru Końcowego Systemu, Zamawiającemu przysługuje prawo przedłużenia okresu świadczenia usług wsparcia technicznego/asysty technicznej oraz rozwoju Systemu, a także wprowadzenia usług nadzoru autorskiego (w miejsce dotychczasowych usług gwarancyjnych) na okres kolejnych 12 miesięcy, za wynagrodzeniem wskazanym w Formularzu ofertowym Wykonawcy. Zamawiający ma prawo do skorzystania z Prawa Opcji I w terminie najpóźniej na 30 dni przed datą upływu 12 miesięcy od Protokołu Odbioru Końcowego Systemu. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nastąpi poprzez oświadczenie złożone Wykonawcy najpóźniej w ostatnim dniu powyższego terminu. 2. Prawo Opcji II - po zakończeniu okresu świadczenia usług gwarancyjnych, wsparcia technicznego/asysty technicznej oraz rozwoju Systemu w ramach Prawa Opcji I, Zamawiającemu przysługuje prawo przedłużenia okresu świadczenia usług wsparcia technicznego/asysty technicznej, rozwoju Systemu oraz nadzoru autorskiego na okres kolejnych 12 miesięcy, za wynagrodzeniem wskazanym w Formularzu ofertowym Wykonawcy. Zamawiający ma prawo do skorzystania z Prawa Opcji II w terminie najpóźniej na 30 dni przed datą upływu 24 miesięcy od Protokołu Odbioru Końcowego Systemu. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nastąpi poprzez oświadczenie złożone Wykonawcy najpóźniej w ostatnim dniu powyższego terminu. 3. Prawo Opcji III - po zakończeniu okresu świadczenia usług gwarancyjnych, wsparcia technicznego/asysty technicznej oraz rozwoju Systemu w ramach Prawa Opcji II, Zamawiającemu przysługuje prawo przedłużenia okresu świadczenia usług wsparcia technicznego/asysty technicznej, rozwoju Systemu oraz nadzoru autorskiego na okres kolejnych 12 miesięcy, za wynagrodzeniem wskazanym w Formularzu ofertowym Wykonawcy. Zamawiający ma prawo do skorzystania z Prawa Opcji III w terminie najpóźniej na 30 dni przed datą upływu 36 miesięcy od Protokołu Odbioru Końcowego Systemu. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nastąpi poprzez oświadczenie złożone Wykonawcy najpóźniej w ostatnim dniu powyższego terminu.