2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzameling, transport en verwerking van composteerbaar tuinafval
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van de volgende diensten: het inzamelen, transporteren en verwerken van circa 2.460 ton composteerbaar tuinafval en kerstbomen Het inzamelen, transporteren en verwerken van circa 2.460 ton composteerbaar tuinafval en het inzamelen, transporteren en verwerken van kerstbomen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het inzamelen, transporteren en verwerken van circa 2.460 ton composteerbaar tuinafval en kerstbomen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal twee jaar.