2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dakonderhoud
Beschreibung: KSU zoekt één partij voor het dak onderhoud: 1. 24/7 storings- en klachtenonderhoud 2. Preventief onderhoud 3. Correctief onderhoud 4. Documentatie en rapportage 5. Adviezen voor toekomstig onderhoud De waarde van de raamovereenkomst is €1.016.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261900 Dachreparatur und Dachwartung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: KSU zoekt één partij voor het dak onderhoud: 1. 24/7 storings- en klachtenonderhoud 2. Preventief onderhoud 3. Correctief onderhoud 4. Documentatie en rapportage 5. Adviezen voor toekomstig onderhoud De omvang van de raamovereenkomst betreft €1.016.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uitvoeren van het MJOP ten behoeve van het dak onderhoud.