2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług jej dystrybucji do punktów poboru energii elektrycznej podległych Zarządowi Dróg i Utrzymania Miasta w Tomaszowie Mazowieckim.
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług jej dystrybucji do punktów poboru energii elektrycznej podległych Zarządowi Dróg i Utrzymania Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Pełen opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: NZP.271.1.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług jej dystrybucji do punktów poboru energii elektrycznej podległych Zarządowi Dróg i Utrzymania Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Szczegóły opisu przedmiotu zamówienia znajdują się w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z Prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP. Zamawiający w razie wystąpienia potrzeby zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji jednorazowo lub wielokrotnie, poprzez zlecenie wykonawcy energii opisanej w OPZ. Wielkość i rodzaj dostawy energii być tożsamy dla dostaw opisanych w OPZ. Zamawiający przewiduje zlecenie dostawy energii dodatkowych do 50% wartości umowy. Cena jednostkowa będą tożsama z cenami podanymi w ofercie przez wykonawcę.