82810-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Zakup i dostawa leków II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa leków II
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania jest „Zakup i dostawa leków II” szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ – formularzach cenowych. 2. Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Główny przedmiot: CPV 33600000-6 3. Przedmiot zamówienia obejmuje 24 niepodzielne pakiety na zakup leków oraz wyrobów farmaceutycznych, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdym z pakietów winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, jak i wymagania zawarte w SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 Leki różne
BeschreibungPakiet nr 1 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 Leki różne
BeschreibungPakiet nr 2 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 Środki kontrastowe
BeschreibungPakiet nr 3 Środki kontrastowe - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 Leki różne
BeschreibungPakiet nr 4 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 Leki różne
BeschreibungPakiet nr 5 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 Leki różne
BeschreibungPakiet nr 6 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 Antybiotyki
BeschreibungPakiet nr 7 Antybiotyki - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 Leki różne
BeschreibungPakiet nr 8 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9 Leki różne
BeschreibungPakiet nr 9 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10 Leki psychotropowe
BeschreibungPakiet nr 10 Leki psychotropowe - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11 RIVAROXABAN
BeschreibungPakiet nr 11 RIVAROXABAN - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12 Leki różne
BeschreibungPakiet nr 12 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13 Filgrastimum
BeschreibungPakiet nr 13 Filgrastimum - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14 Leki różne
BeschreibungPakiet nr 14 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15 Leki różne
BeschreibungPakiet nr 15 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16 Hydrogen peroxide
BeschreibungPakiet nr 16 Hydrogen peroxide - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17 Wyrób medyczny -Paski do glukometrów
BeschreibungPakiet nr 17 Wyrób medyczny -Paski do glukometrów - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18 Wyrób medyczny -Woda do terapii inhalacyjnej
BeschreibungPakiet nr 18 Wyrób medyczny -Woda do terapii inhalacyjnej - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19 Leki różne
BeschreibungPakiet nr 19 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20 Wapno sodowane
BeschreibungPakiet nr 20 Wapno sodowane - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21 Wyroby medyczne na rany
BeschreibungPakiet nr 21Wyroby medyczne na rany - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22 Preparaty przeciw odleżynom
BeschreibungPakiet nr 22 Preparaty przeciw odleżynom - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23 Etanol 96% - SUROWIEC FARMACEUTYCZNY
BeschreibungPakiet nr 23 Etanol 96% - SUROWIEC FARMACEUTYCZNY - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24 Leki różne
BeschreibungPakiet nr 24 Leki różne - opis pakietu stanowi załącznik załącznik nr 2 - Formularze cenowy oraz SWZ.