See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: System do badań serologicznych oraz sukcesywna dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do ww. systemu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do badań z zakresu serologii oraz dzierżawa systemu do badań serologicznych i lodówki farmaceutycznej.
Interne Kennung: 14/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33124130 Diagnostische Ausstattung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji do 20% wartości zamówienia podstawowego (wysokość wynagrodzenia brutto umowy) w okresie obowiązywania umowy. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Zamawiający zgłosi to Wykonawcy przed upływem okresu obowiązywania umowy. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot opcji w cenach jednostkowych zgodnie z załącznikiem nr 2 (Formularz asortymentowo-cenowy) w terminach wskazanych we wzorze umowy. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji, lub skorzystanie z niego w niepełnym zakresie nie uprawnia Wykonawcy do podnoszenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu.