2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTB – MILAN - FaME - Rekonstrukce výukových prostor objektu U2 – Posluchárny interiér
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nábytku pořizovaná pro potřeby Fakulty managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci projektu: Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje, registrační číslo projektu: CZ.02.02.01/00/23_023/0008905, v rozsahu 2 dodávek (dále též „dílčích akcí“, „projektů“): „B“ UTB FaME Rekonstrukce učebny E Podle projektové dokumentace s názvem „UTB ve Zlíně, objekt U2 – FAME Mostní 5139, Zlín - Laboratoře průmyslového inženýrství“ zpracované projekční kanceláří PROJECT building s.r.o., Erbenova 375/8, 602 00 Brno, IČ: 479 17 431 (dále jen „PROJEKT B“). „C“ UTB FaME Rekonstrukce učebny č. 131 - Wichterleho sál Podle projektové dokumentace s názvem „UTB ve Zlíně, objekt U2 – FAME Mostní 5139, Zlín - Laboratoře průmyslového inženýrství“ zpracované projekční kanceláří PROJECT building s.r.o., Erbenova 375/8, 602 00 Brno, IČ: 479 17 431 (dále jen „PROJEKT C“). Místem plnění všech 2 dodávek je objekt U2, Fakulta managementu a ekonomiky, Mostní 5139, 760 01 Zlín, katastrální území Zlín, p. č. 7136. PROJEKTY B-C tvoří Přílohu č. 1 této zadávací dokumentace a obsahují veškeré technické specifikace, technické a uživatelské standardy a položkové výkazy výměr.
Interne Kennung: ID 2582
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1