2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten
Beschreibung: GEM Crailo B.V. wenst een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de uitvoering van ingenieursdiensten, onder andere ten behoeve van het bouw- en woonrijp maken, engineering, saneren, opstellen Voorlopig Ontwerp (VO)/Definitief ontwerp (DO) en (groen)bestekwerk. Zie voor meer informatie de Aanbestedingsstukken. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 575.000 (excl. btw) over de gehele looptijd van de overeenkomst (dus: alle nadere opdrachten die onder de overeenkomst vallen, bij elkaar opgeteld). Als maximumwaarde van de overeenkomst wordt tweemaal (200%) de verwachte omvang aangehouden om pieken op te kunnen vangen waarbij dit maximum zal worden geïndexeerd overeenkomstig de clausule die is opgenomen in de overeenkomst. De maximumwaarde van de overeenkomst is daarmee gesteld op € 1.150.000,- (excl. btw) behoudens indexering. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. GEM Crailo B.V. heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: GEM Crailo B.V. wenst een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de uitvoering van ingenieursdiensten, onder andere ten behoeve van het bouw- en woonrijp maken, engineering, saneren, opstellen Voorlopig Ontwerp (VO)/Definitief ontwerp (DO) en (groen)bestekwerk. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 575.000 (excl. btw) over de gehele looptijd van de overeenkomst (dus: alle nadere opdrachten die onder de overeenkomst vallen, bij elkaar opgeteld). Als maximumwaarde van de overeenkomst wordt tweemaal (200%) de verwachte omvang aangehouden om pieken op te kunnen vangen waarbij dit maximum zal worden geïndexeerd overeenkomstig de clausule die is opgenomen in de overeenkomst. De maximumwaarde van de overeenkomst is daarmee gesteld op € 1.150.000,- (excl. btw) behoudens indexering. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. GEM Crailo B.V. heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie de Aanbestedingsleidraad en onderstaande verlengingen.
828225-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Ingenieursdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: