2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiele telefoons
Beschreibung: De scope van de aanbesteding betreft het leveren van mobiele telefoons inclusief een Knox licentie van 1 jaar en de bijbehorende dienstverlening (het vooraf registreren, d.m.v. Zero-Touch registratie, van de toestellen in het Knox-portaal), ten behoeve van ROC Mondriaan. Ongeveer 1500 stuks. Hieraan kunnen geen rechten ontleend worden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De scope van de aanbesteding betreft het leveren van mobiele telefoons inclusief een Knox licentie van 1 jaar en de bijbehorende dienstverlening (het vooraf registreren, d.m.v. Zero-Touch registratie, van de toestellen in het Knox-portaal). Het betreft ongeveer 1500 mobiele telefoons. Inschrijver kan hieraan geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 1