See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie terenów gminnych - Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie terenów gminnych na terenach parków, skwerów, zieleńców, zieleni przydrożnej oraz w zieleni gminnych pasów drogowych w Raciborzu związanych z bieżącym utrzymaniem zieleni oraz koszeniem trawników i łąk w parkach, na zieleńcach, skwerach oraz pasach zieleni przydrożnej, wybiegu i toalety dla psów oraz utrzymanie i modernizacja ścieżek rowerowych na wałach przeciwpowodziowych. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Bieżącą pielęgnację i utrzymanie terenów parków, skwerów, zieleńców oraz zieleni przydrożnej, 2) Bieżące utrzymanie czystości i porządku oraz koszenie terenów zieleni miejskiej oraz wybiegów dla psów, 3) Utrzymanie i modernizacja ścieżek rowerowych poza pasami dróg gminnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do zaproszenia do negocjacji. Pozostałe wymagania określono we wzorze umowy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bieżące utrzymanie terenów gminnych - część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie terenów gminnych na terenach parków, skwerów, zieleńców, zieleni przydrożnej oraz w zieleni gminnych pasów drogowych w Raciborzu związanych z bieżącym utrzymaniem zieleni oraz koszeniem trawników i łąk w parkach, na zieleńcach, skwerach oraz pasach zieleni przydrożnej, wybiegu i toalety dla psów oraz utrzymanie i modernizacja ścieżek rowerowych na wałach przeciwpowodziowych. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Bieżącą pielęgnację i utrzymanie terenów parków, skwerów, zieleńców oraz zieleni przydrożnej, 2) Bieżące utrzymanie czystości i porządku oraz koszenie terenów zieleni miejskiej oraz wybiegów dla psów, 3) Utrzymanie i modernizacja ścieżek rowerowych poza pasami dróg gminnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do zaproszenia do negocjacji. Pozostałe wymagania określono we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: ZP.271.70.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314000 Grundstückspflege, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 45236290 Ausbesserungsarbeiten für Erholungsgebiete, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen