See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług codziennego i całodobowego żywienia 135 mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lubsku w okresie 01.01.2026 - 31.12.2026 roku na bazie wynajmowanych pomieszczeń kuchni i wyposażenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi codziennego i całodobowego żywienia 135 mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lubsku w 2026 roku polegające na prowadzeniu kuchni, zakupach produktów spożywczych, przygotowaniu posiłków, dystrybucji posiłków, myciu naczyń, utrzymywaniu pomieszczeń kuchni i urządzeń we właściwym stanie higieniczno - sanitarnym, prowadzeniu dokumentacji HACCP, kontaktami z instytucjami itp.
Interne Kennung: DPS-L-DG.350.12.2516.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług codziennego i całodobowego żywienia 135 mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lubsku w 2026 roku na bazie wynajmowanych pomieszczeń kuchni i wyposażenia kuchni.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi codziennego i całodobowego żywienia 135 mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Lubsku w 2026 roku polegające na prowadzeniu kuchni, zakupach produktów spożywczych, przygotowaniu posiłków, dystrybucji posiłków, myciu naczyń, utrzymywaniu pomieszczeń kuchni i urządzeń we właściwym stanie higieniczno - sanitarnym, prowadzeniu dokumentacji HACCP, kontaktach z instytucjami itp.