See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophalen en verwerken van afval voor de gebouwen van de FOD Financiën
Beschreibung: Deze opdracht heeft tot doel de ophaling en verwerking van afval (restafval, pmd, organisch afval, karton/papier, vertrouwelijk papier) voor de gebouwen van de FOD Financiën.
Interne Kennung: SL/DA/2024/072
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SL/DA/2024/072 - 1 Ophalen en wegen van alle afval, behalve vertrouwelijk papier, voor de Paradis-toren in Luik
Beschreibung: Deze opdracht heeft tot doel de ophaling en verwerking van afval
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: SL/DA/2024/072 - 10 Ophalen van alle afval, behalve vertrouwelijk papier, voor de gebouwen van de FOD Financiën in de provincies Luik en Luxemburg (behalve de Paradis-toren in Luik)
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0002
Titel: SL/DA/2024/072 - 2 Ophalen en wegen van alle afval, behalve vertrouwelijk papier, voor de North Galaxy-toren in Brussel
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: SL/DA/2024/072 - 3 Ophalen van vertrouwelijk papierafval voor de gebouwen van de FOD Financiën in Vlaanderen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: SL/DA/2024/072 - 4 Ophalen van vertrouwelijk papierafval voor de gebouwen van de FOD Financiën in Brussel
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: SL/DA/2024/072 - 5 Ophalen van vertrouwelijk papierafval voor de gebouwen van de FOD Financiën in Wallonië
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: SL/DA/2024/072 - 6 Ophalen van alle afval, behalve vertrouwelijk papier, voor de gebouwen van de FOD Financiën in West- en Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: SL/DA/2024/072 - 7 Ophalen van alle afval, behalve vertrouwelijk papier, voor de gebouwen van de FOD Financiën in de provincies Limburg, Vlaams-Brabant en Antwerpen
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: SL/DA/2024/072 - 8 Ophalen van alle afval, behalve vertrouwelijk papier, voor de gebouwen van de FOD Financiën in het Brusselse Hoofdstedelijke Gewest (behalve het North Galaxy-gebouw in Brussel)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: SL/DA/2024/072 - 9 Ophalen van alle afval, behalve vertrouwelijk papier, voor de gebouwen van de FOD Financiën in de provincies Namen, Henegouwen en Waals-Brabant
Interne Kennung: 9