See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa maszyn i urządzeń na potrzeby Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Sierznie, gmina Bytów, w ramach projektu pn.: „Rozbudowa i doposażenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Sierznie” – liczba części zamówienia - 4
Beschreibung: Dostawa: 1. rozdrabniacza odpadów szybkoobrotowego – część I zamówienia, 2. mobilnego przesiewacza odpadów - część II zamówienia, 3. ładowarki kołowej – część III zamówienia, 4. wózka widłowego – część IV zamówienia. Zamawiający wymaga, aby urządzenie było fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniejszy niż 2025. Pozostałe wymagania dot. przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 620908-2025
Interne Kennung: ZP.261.1.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen, 34144710 Lademaschinen auf Reifen, 43250000 Frontschaufellader, 43261100 Schaufellader, 42415000 Gabelstapler, Kraftkarren, Bahnhofs-Zugkraftkarren, 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I. Dostawa rozdrabniacza odpadów szybkoobrotowego
Beschreibung: Rozdrabniacz szybkoobrotowy, przeznaczony do rozdrabniania bioodpadów, w tym gałęzi, odpadów kuchennych, odpadów zielonych: - masa maszyny do 20 Mg, - maszyna umieszczona na podwoziu max. dwuosiowym, umożliwiającym poruszanie po drogach publicznych, - silnik diesel, spełniający normę min. Stage V, moc silnika min. 380 kW. Zamawiający wymaga, aby urządzenie było fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniejszy niż 2025. Pozostałe wymagania dot. przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II. Dostawa mobilnego przesiewacza odpadów
Beschreibung: Wymagane parametry techniczne maszyny: 1) Trzyfrakcyjny przesiewacz dyskowy, 2) Maszyna pochodząca z seryjnej produkcji, 3) Kosz zasypowy o pojemności minimum 4,4 m3, 4) Waga maszyny nie większa niż 23 t, 5) Szerokość podkładu sitowego minimum 1500 mm, 6) Podwozie gąsienicowe. Zamawiający wymaga, aby urządzenie było fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniejszy niż 2025. Pozostałe wymagania dot. przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Część III. Dostawa ładowarki kołowej
Beschreibung: Wymagane parametry techniczne maszyny: 1) masa maszyny – minimum 15 500 kg 2) wysokość transportowa maszyny – minimum 3,200 m 3) szerokość transportowa maszyny – minimum 2,4 m 4) długość całkowita (bez łyżki) – minimum 6,0 m. 5) silnik wysokoprężny, turbodoładowany, chłodzony cieczą, spełniający normy EU Stage V, lub równoważne, o mocy silnika – minimum 180 KM Zamawiający wymaga, aby urządzenie było fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniejszy niż 2025. Pozostałe wymagania dot. przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader, 43261100 Schaufellader
Los: LOT-0004
Titel: Część IV. Dostawa wózka widłowego
Beschreibung: Wymagane parametry techniczne maszyny: 1) Napęd hydrostatyczny 2) Zasilanie LPG na wymienne butle 3) Moc silnika: minimum 35 kW 4) Norma emisji spalin: EU STAGE V lub nowsza, 5) Udźwig nominalny: minimum 2500 kg przy środku ciężkości 500 mm 6) Wymiary: Długość do czoła wideł (bez osprzętu): minimum 2650 mm, maximum 2800 mm, szerokość: maksimum 1300 mm, wysokość kabiny: maksimum 2500 mm Zamawiający wymaga, aby urządzenie było fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniejszy niż 2025. Pozostałe wymagania dot. przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 42415000 Gabelstapler, Kraftkarren, Bahnhofs-Zugkraftkarren