828502-2025 - Wettbewerb
Polen – Datenbankdienste – „PORTAL MSŁ 2.0”, w ramach projektu „Cyfrowe udostępnienie zasobów Muzeum Sztuki w Łodzi - kontynuacja”, dofinansowanego ze środków programu „Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytet FERC.02
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„PORTAL MSŁ 2.0”, w ramach projektu „Cyfrowe udostępnienie zasobów Muzeum Sztuki w Łodzi - kontynuacja”, dofinansowanego ze środków programu „Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytet FERC.02
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „PORTAL MSŁ 2.0”, w ramach projektu Cyfrowe udostępnienie zasobów Muzeum Sztuki w Łodzi - kontynuacja, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach działania FERC.02.03 Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji.
Interne KennungAG.271.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72212517 Entwicklung von IT-Software, 72263000 Software-Implementierung, 72254000 Softwaretests, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48821000 Netzwerkserver, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket, 80510000 Spezialausbildung, 72316000 Datenanalyse
5. Los
LosLOT-0001
Titel„PORTAL MSŁ 2.0”, w ramach projektu Cyfrowe udostępnienie zasobów Muzeum Sztuki w Łodzi - kontynuacja, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach działania FERC.02.03 Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „PORTAL MSŁ 2.0”, w ramach projektu Cyfrowe udostępnienie zasobów Muzeum Sztuki w Łodzi - kontynuacja, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach działania FERC.02.03 Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w: - Załącznik nr 8 – Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 6a – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ część jawna) - Załącznik nr 6b – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ część niejawna) - Załączniku nr 6c - Wymaganiami funkcjonalnymi i ogólnymi - Załączniku nr 6d - Studium Wykonalności projektu „Cyfrowe udostępnienie zasobów Muzeum Sztuki w Łodzi - kontynuacja”
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72316000 Datenanalyse, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72212517 Entwicklung von IT-Software, 72263000 Software-Implementierung, 72254000 Softwaretests, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48821000 Netzwerkserver, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket, 80510000 Spezialausbildung
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji w zakresie świadczenia Usług Rozwoju w ramach Etapu V, w wymiarze do 2 000 Godzin Roboczych.