See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzowa o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha podzielone na 7 rejonów tj. 7 części zamówienia: część I - Centrum o pow. 72 555 m2, część II - Chorzów I o pow. 126 884 m2, część III - Chorzów II o pow. 226 717 m2, część IV - Chorzów Batory o pow. 302 653 m2 część V - Chorzów Stary o pow. 43 546 m2 część VI - Chorzów Maciejkowice o pow. 55 098 m2 część VII - Chorzów II A o pow. 224 362 m2 Charakterystyka ogólna przedmiotu zamówienia (wspólna dla wszystkich części) w załączniku nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 622060-2024
Interne Kennung: RZP.271.546.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część I - Centrum
Beschreibung: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część I - Centrum o pow. 72 555 m2
Los: LOT-0002
Titel: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część II - Chorzów I
Beschreibung: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część II - Chorzów I o pow. 126 884 m2
Los: LOT-0003
Titel: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część III - Chorzów II
Beschreibung: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część III - Chorzów II o pow. 226 717 m2
Los: LOT-0004
Titel: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część IV - Chorzów Batory
Beschreibung: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część IV - Chorzów Batory o pow. 302 653 m2
Los: LOT-0005
Titel: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część V - Chorzów Stary
Beschreibung: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część V - Chorzów Stary o pow. 43 546 m2
Los: LOT-0006
Titel: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część VI - Chorzów Maciejkowice
Beschreibung: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część VI - Chorzów Maciejkowice o pow. 55 098 m2
Los: LOT-0007
Titel: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część VII - Chorzów II A
Beschreibung: Usługi sadzenia roślin i utrzymania terenów zieleni na terenie Miasta Chorzów o łącznej powierzchni ok. 105,38 ha w terminie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. część VII - Chorzów II A o pow. 224 362 m2