828637-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bodenproben – Rámcová dohoda na GTP menších staveb pozemních komunikací 2023
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na GTP menších staveb pozemních komunikací 2023
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody je vyhotovení podrobných nebo předběžných geotechnických průzkumů staveb pozemních komunikací. Na základě této Rámcové dohody lze zadávat MT s předpokládanou hodnotou do 10 mil. Kč bez DPH.
Interne Kennung01ST-001163
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111250 Bodenproben
5. Los
LosLOT-0001
TitelI/4 Volyně - Zlešice, přeložka - podrobný GTP
BeschreibungPředmětem zakázky je provedení podrobného GTP pro stavbu „I/4 Volyně – Zlešice, přeložka“, dle zpracované a předložené projektové dokumentace. Podrobný GTP bude podkladem pro práce na projektové dokumentaci DUSP. Bude proveden v návaznosti na doplňkový GTP a plynoucí technické řešení DUSP.
Interne Kennung05PT-003010