See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening & PAGO
Beschreibung: Middels deze aanbesteding wenst de gemeente Tilburg een Opdrachtnemer te selecteren voor het aanbieden van Arbodienstverlening en het uitvoeren van PAGO’s. De Opdracht is opgedeeld in twee (2) percelen: 1. Arbodienstverlening, bedoeld voor Medewerkers, ex-Medewerkers die onder het eigen risico van de ziektewet vallen, én politieke ambtsdragers van de gemeente Tilburg. 2. Uitvoeren van PAGO (Periodiek Arbeidsgeneeskundig Onderzoek), bedoeld voor Medewerkers van de gemeente Tilburg die bij de uitoefening van hun functie bepaalde arbeidsgerelateerde risico’s lopen. Perceel 1: Arbodienstverlening 1. Een voor alle Medewerkers (ongeveer 2700) van de Aanbestedende dienst gelijk pakket aan arbodienstverlenging. 2. Een voor alle ex-Medewerkers van de Aanbestedende dienst die onder het eigen risicodragerschap ZW van de Aanbestedende dienst vallen (enkele gevallen per jaar) gelijk pakket. 3. Een voor alle politieke ambtsdragers gelijk pakket, op vrijwillige basis en beperkter van omvang. Het verzuimpercentage over 2024 was 5,89%. Perceel 2: PAGO Het jaarlijks uitvoeren van en rapporteren over medische onderzoeken voor medewerkers die bij de uitoefening van hun functie bepaalde arbeidsgerelateerde risico’s lopen (op dit moment ongeveer 450 medewerkers in totaal, waarvan per jaar ongeveer de helft wordt uitgenodigd voor een PAGO). Voor de volledige beschrijving van de scope en omvang van de opdracht, wordt u verwezen naar de aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2025/021/PEO/AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het gaat bij deze Opdracht om een Overeenkomst voor de Dienst Arbodienstverlening en de Dienst Uitvoeren van PAGO, met CPV-code 85147000-1 (diensten voor bedrijfsgeneeskunde). Deze Dienst komt voor in Bijlage XIV van richtlijn 2014/24/EU, zoals beschreven in de Aanbestedingswet 2012 art. 2.38. Dat betekent dat de Dienst is aan te merken als een sociale en andere specifieke dienst, afgekort tot ‘SAS-dienst’. De Opdracht heeft een waarde boven de drempel van €750.000,-. Hieruit volgt dat deze SAS-dienst middels een vereenvoudigde Europese aanbestedingsprocedure, zoals bedoeld in de Aanbestedingswet 2012 art. 2.39, wordt aanbesteed.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Arbodienstverlening
Beschreibung: Perceel 1: Arbodienstverlening De Aanbestedende dienst is op zoek naar een arbodienstverlener die bijdraagt aan het succesvol realiseren van het verzuimbeleid van de Aanbestedende dienst. Het doel van het verzuimbeleid van de Aanbestedende dienst is het voorkomen van verzuim. Indien er toch sprake is van verzuim wordt er gestreefd naar maximale inzetbaarheid en een spoedige terugkeer in het arbeidsproces. Dit draagt bij aan de optimale inzetbaarheid van Medewerkers, zodat ze impact kunnen maken voor de stad. Daarnaast leidt de reductie van verzuim logischerwijs tot een afname van de daaraan gerelateerde kosten. Het realiseren van het verzuimbeleid is een gedeelde verantwoordelijkheid van leidinggevenden en Medewerkers. De arbodienstverlener kan hier in samenwerking met de leidinggevenden en de afdeling P&O van de Aanbestedende dienst een positieve bijdrage aan leveren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: PAGO
Beschreibung: Perceel 2: PAGO Aanbestedende dienst is op zoek naar een organisatie die Periodiek Arbeidsgeneeskundige Onderzoeken (PAGO) voor de gemeente Tilburg kan uitvoeren, conform de Arbeidsomstandighedenwet. Deze onderzoeken zijn voor Medewerkers van de gemeente Tilburg die bij de uitoefening van hun functie bepaalde arbeidsgerelateerde risico’s lopen. Het PAGO heeft als doel vroegtijdige signalering van arbeidsgerelateerde gezondheidsrisico’s en het bevorderen van duurzame inzetbaarheid.
Interne Kennung: 2