2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis i eksploatacja oświetlenia na terenie gminy (TNT)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje bieżące utrzymanie sieci i urządzeń oświetlenia drogowego stanowiącego własność przedsiębiorstwa sieciowego TAURON Nowe Technologie na terenie gminy Polkowice oraz oświetlenia stanowiącego własność gminy Polkowice, ale przyłączonego do sieci stanowiącej własność Tauron Nowe Technologie. Podstawa prawna: Art. 7 ust. 1 pkt. 2) i 14) ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U.2024.1465 t.j. ze zm.) w powiązaniu z art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U.2024.266 t.j. ze zm.). W ramach przedmiotowego zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do bieżącego utrzymania oraz podejmowania działań w sytuacji wyjątkowych dla utrzymania sieci i urządzeń oświetlenia dróg, ulic i terenu na obszarze gminy Polkowice. Urządzenie oświetleniowe, w przypadku niniejszego zamówienia, stanowi zespół elementów składający się ze źródła światła (w tym paneli LED) zamontowanego w oprawie oświetleniowej wraz z oprawą oświetleniową, konstrukcją wsporczą, na której jest zamontowana oprawa, przewodami zasilającymi znajdującymi się w/towarzyszącymi konstrukcji wsporczej, linią zasilającą od szafy sterującej do słupa, szafą oświetleniową i przyłączem elektroenergetycznym zasilającym szafę sterowniczą wraz ze wszystkimi pozostałymi elementami niezbędnymi dla prawidłowego funkcjonowania urządzeń oświetleniowych (zegary sterujące, dławiki, zapłonniki, zasilacze, bezpieczniki itp.). Szczegółowy zakres robót oraz zakres ulic wraz z określeniem ilości słupów zostały opisane w projekcie umowy wraz z jej załącznikami nr 1 i 2.
Vorherige Bekanntmachung: 553596-2025
Interne Kennung: WZP.271.39.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen, 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001