2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace kuchyně ZŠ Brumov-Bylnice - vnitřní vybavení (technologie)
Beschreibung: Jedná se o dodávku gastro zařízení a kuchyňského nábytku. Požadavkem dotačního programu pro energetickou třídu spotřebičů je, že budou dodány spotřebiče splňující nejvyšší dostupnou energetickou třídu dle příslušné legislativy pro daný typ spotřebiče. Konkrétní požadavky na jednotlivé části zakázky jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 2 – Technická dokumentace, rozpočet.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Město Brumov - Bylnice