2. Verfahren
Verfahren
Titel: STP BWRM GDCC
Beschreibung: GEM A4 Zone West C.V. is verantwoordelijk voor het bouw- en woonrijp maken van het terrein Schiphol Trade Park. Schiphol Trade Park is een bedrijventerrein gelegen in de gemeente Haarlemmermeer in totaal 350 ha groot, waarvan in totaal 142 ha uitgeefbaar is. Het terrein ligt aan de A4, en is via de A5 verbonden met de Haven van Amsterdam; daarnaast zijn er ook verbindingen met de N201, openbaar vervoer en Schiphol. Hieronder treft u een figuur waarin de ligging van Schiphol Trade Park (figuur 1) wordt weergegeven. GEM A4 Zone West C.V. heeft de intentie om bouwkavels GDCC 4 en 5 uit te geven voor verdere ontwikkeling. Om deze reden wordt binnen dit project de openbare ruimte rondom deze kavels bouw- en woonrijp opgeleverd. Het ontwikkelgebied bevindt zich tussen de Imagination Avenue, Bennebroekerweg, Rijlanderweg en Kagertocht. De volgende straten worden hierbij bouw- en woonrijp gemaakt: • Circular Avenue • Panorama • Airborne Avenue Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Verrichten diverse opruimingswerkzaamheden; Opschonen watergangen; Graven, vervoeren en verwerken van grond; Graven, vervoeren en verwerken van zand; Leggen duiker; Aanbrengen riolering; Aanbrengen putten; Aanbrengen kolken en kolkleidingen; Aanbrengen persleiding; Uitvoeren van een persing; Aanbrengen mantelbuizen; Aanbrengen uitstroomvoorzieningen; Aanbrengen gemaal; Verwerken verhardingsfunderingsmaterialen; Verwerken van asfalt; Aanbrengen bestratingen; Aanbrengen halfverhardingen; Aanbrengen verkeersborden; Aanbrengen markeringen; Plaatsen van meubilair; Aanbrengen van verlichtingsobjecten; Aanbrengen van voedingsnet; Aanbrengen van schakel- en verdeelinrichting openbare verlichting; Plaatsen van zwerfkeien; Bijkomende werkzaamheden. Verwezen wordt naar het RAW-bestek voor de exacte hoeveelheden en werkzaamheden.
Interne Kennung: ARC-2024-039
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: GEM A4 Zone West C.V. is verantwoordelijk voor het bouw- en woonrijp maken van het terrein Schiphol Trade Park. Schiphol Trade Park is een bedrijventerrein gelegen in de gemeente Haarlemmermeer in totaal 350 ha groot, waarvan in totaal 142 ha uitgeefbaar is. Het terrein ligt aan de A4, en is via de A5 verbonden met de Haven van Amsterdam; daarnaast zijn er ook verbindingen met de N201, openbaar vervoer en Schiphol. Hieronder treft u een figuur waarin de ligging van Schiphol Trade Park (figuur 1) wordt weergegeven. GEM A4 Zone West C.V. heeft de intentie om bouwkavels GDCC 4 en 5 uit te geven voor verdere ontwikkeling. Om deze reden wordt binnen dit project de openbare ruimte rondom deze kavels bouw- en woonrijp opgeleverd. Het ontwikkelgebied bevindt zich tussen de Imagination Avenue, Bennebroekerweg, Rijlanderweg en Kagertocht. De volgende straten worden hierbij bouw- en woonrijp gemaakt: • Circular Avenue • Panorama • Airborne Avenue Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Verrichten diverse opruimingswerkzaamheden; Opschonen watergangen; Graven, vervoeren en verwerken van grond; Graven, vervoeren en verwerken van zand; Leggen duiker; Aanbrengen riolering; Aanbrengen putten; Aanbrengen kolken en kolkleidingen; Aanbrengen persleiding; Uitvoeren van een persing; Aanbrengen mantelbuizen; Aanbrengen uitstroomvoorzieningen; Aanbrengen gemaal; Verwerken verhardingsfunderingsmaterialen; Verwerken van asfalt; Aanbrengen bestratingen; Aanbrengen halfverhardingen; Aanbrengen verkeersborden; Aanbrengen markeringen; Plaatsen van meubilair; Aanbrengen van verlichtingsobjecten; Aanbrengen van voedingsnet; Aanbrengen van schakel- en verdeelinrichting openbare verlichting; Plaatsen van zwerfkeien; Bijkomende werkzaamheden.
Interne Kennung: 1