See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości na terenie Gminy Fredropol w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn.: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości na terenie Gminy Fredropol w 2026 r.”, w podziale na 2 części: a) Część 1 „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych Gminy Fredropol” b) Część 2 „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych, administrowanych przez Gminę Fredropol i położonych na terenie Gminy Fredropol” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia precyzuje Załącznik nr 1 do FO - Zakres rzeczowo-finansowy.
Vorherige Bekanntmachung: 713050-2025
Interne Kennung: KI.271.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych Gminy Fredropol
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, zlokalizowanych w Gminie Fredropol oraz i transport jak również zagospodarowanie zebranych odpadów, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
Interne Kennung: KI.271.18.2025 - Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511300 Müllsammlung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych, administrowanych przez Gminę Fredropol i położonych na terenie Gminy Fredropol
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest systematyczne odbieranie i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych administrowanych przez Gminę Fredropol i położonych na terenie Gminy (Urząd Gminy Fredropol, cmentarze, przystanki autobusowe, świetlice wiejskie, place zabaw, remizy, boiska, itp.) w sposób zapewniający osiągnięcie poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.
Interne Kennung: KI.271.18.2025 - Część 2