2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting gebiedsvisie Pey-Dorp
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aanleg van een hemelwaterinfiltratieriool, de vervanging van het vuilwaterriool en de volledige herinrichting van diverse straten (Pey-Dorp) in de kern Pey, in de gemeente Echt-Susteren conform de gestelde eisen c.q. randvoorwaarden zoals beschreven in bestek 2024-GNS-28A en het aanbrengen en onderhouden van groenvoorzieningen in de kern Pey, in de gemeente Echt-Susteren conform de gestelde eisen c.q. randvoorwaarden zoals beschreven in bestek 2024-GNS-28B. - het opschonen van het terrein - 610 are - het verwijderen van asfaltverhardingen - 23.000 m2 - het verwijderen van bestratingen en kantopsluitingen - 32.000 m2 - het verwijderen van funderingslagen - 37.000 m2 - het schuimen van rioleringen - 3.500 m2 - het verwijderen van rioleringen - 1.950 m2 - het uitvoeren van grondwerken - 56.000 m3 - het uitvoeren van rioleringswerkzaamheden - 6.900 m - het verwerken van funderingslagen - 32.000 m2 - het aanbrengen van asfaltverhardingen - 9.100 m2 - het aanbrengen van bestratingen - 32.000 m2 - het aanbrengen van kantopsluitingen - 23.000 m - het aanbrengen van bebording - 180 st - het leveren en aanbrengen van bomen - 138 st - het leveren, aanbrengen en onderhouden van groenvoorzieningen - 60 are
Interne Kennung: CA230078
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding van het project vindt plaats overeenkomstig het A.R.W. 2016.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45222000 Oberbauarbeiten, außer Brücken, Tunneln, Schächten und Unterführungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44130000 Abwasserhauptleitungen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Herinrichting gebiedsvisie Pey-Dorp, Pey
Beschreibung: betreft de aanleg van een hemelwaterinfiltratieriool, de vervanging van het vuilwaterriool en de De volledige herinrichting van diverse straten (Pey-Dorp) in de kern Pey, in de gemeente Echt-Susteren conform de gestelde eisen c.q. randvoorwaarden zoals beschreven in bestek 2024-GNS-28A - het opschonen van het terrein - 610 are - het verwijderen van asfaltverhardingen - 23.000 m2 - het verwijderen van bestratingen en kantopsluitingen - 32.000 m2 - het verwijderen van funderingslagen - 37.000 m2 - het schuimen van rioleringen - 3.500 m2 - het verwijderen van rioleringen - 1.950 m2 - het uitvoeren van grondwerken - 56.000 m3 - het uitvoeren van rioleringswerkzaamheden - 6.900 m - het verwerken van funderingslagen - 32.000 m2 - het aanbrengen van asfaltverhardingen - 9.100 m2 - het aanbrengen van bestratingen - 32.000 m2 - het aanbrengen van kantopsluitingen - 23.000 m - het aanbrengen van bebording - 180 st
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44130000 Abwasserhauptleitungen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Aanplant en onderhoud groenvoorzieningen Pey-Dorp, Pey
Beschreibung: Het leveren, aanbrengen en onderhouden van groenvoorzieningen in de kern Pey - het leveren en planten van bomen - 138 st - het leveren en aanbrengen van groenvoorzieningen - 60 are
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen