2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost IS Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace technologií a souvisejících služeb pro zajištění souladu informačních a komunikačních systémů zadavatele s požadavky zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a vyhlášky č. 409/2025 Sb., o bezpečnostních opatřeních poskytovatele regulované služby v režimu vyšších povinností, včetně vybudování univerzálního kabelážního systému, dodávky a instalace aktivních síťových prvků, vybudování bezdrátové infrastruktury s centrálním řízením a segmentací sítě, implementace systému řízení přístupů do sítí LAN a WLAN, dodávky a implementace firewallového řešení nové generace s VPN, nasazení nástroje pro monitoring datových toků, zavedení dvoufaktorové autentizace pro přístup do VPN, včetně konfigurace, testování, uvedení do provozu, školení a podpory po předání do ostrého provozu (dále jen „Dodávky“). Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu § 35 a § 101 ZZVZ na části: Část 1 – Univerzální kabelážní systém: Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky spočívající ve vybudování univerzálního kabelážního systému. Část 2 – Dodávka technických a softwarových opatření: Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky a instalace aktivních síťových prvků, vybudování bezdrátové infrastruktury s centrálním řízením a segmentací sítě, implementace systému řízení přístupů do sítí LAN a WLAN, dodávky a implementace firewallového řešení nové generace s VPN, nasazení nástroje pro monitoring datových toků, zavedení dvoufaktorové autentizace pro přístup do VPN, včetně konfigurace, testování, uvedení do provozu, školení a podpory po předání do ostrého provozu. Každá část veřejné zakázky je zcela samostatným předmětem postupu zadavatele v zadávacím řízení. Dodavatel je oprávněn podat nabídku na jednu nebo dvě části veřejné zakázky. Pokud zadávací dokumentace nestanoví jinak, platí jednotlivá ustanovení zadávací dokumentace pro každou část veřejné zakázky.
Interne Kennung: Kybernetická bezpečnost IS Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 48810000 Informationssysteme, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 48820000 Server, 32400000 Netzwerke, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 32420000 Netzausrüstung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Univerzální kabelážní systém
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky spočívající ve vybudování univerzálního kabelážního systému.
Interne Kennung: Kybernetická bezpečnost IS Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace - část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48810000 Informationssysteme, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 32420000 Netzausrüstung, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48820000 Server, 32400000 Netzwerke, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bližší podrobnosti stanoví zadávací dokumentace
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Dodávka technických a softwarových opatření
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky a instalace aktivních síťových prvků, vybudování bezdrátové infrastruktury s centrálním řízením a segmentací sítě, implementace systému řízení přístupů do sítí LAN a WLAN, dodávky a implementace firewallového řešení nové generace s VPN, nasazení nástroje pro monitoring datových toků, zavedení dvoufaktorové autentizace pro přístup do VPN, včetně konfigurace, testování, uvedení do provozu, školení a podpory po předání do ostrého provozu.
Interne Kennung: Kybernetická bezpečnost IS Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace - část 2