82898-2026 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach autobusowych organizowanych przez ZKM w Gdyni - usługi przewozowe incydentalne, w tym w ramach tzw. rezerwy
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach autobusowych organizowanych przez ZKM w Gdyni - usługi przewozowe incydentalne, w tym w ramach tzw. rezerwy
BeschreibungŚwiadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach autobusowych organizowanych przez ZKM w Gdyni, na całym obszarze sieci komunikacyjnej organizowanej przez ZKM w Gdyni, obejmującej teren Miasta Gdyni oraz miast i gmin, z którymi Miasto Gdynia podpisało stosowne porozumienia - usługi przewozowe incydentalne: - obsługa dodatkowych zadań na stałych liniach autobusowych i trolejbusowych lub obsługa dodatkowych linii autobusowych, uruchamianych m.in. w związku z: remontami i zamknięciami dróg, dodatkowym ruchem pasażerskim związanym ze świętami (w tym w okresie Wszystkich Świętych), imprezami masowymi, wystąpieniem zakłóceń w przewozach kolejowych, - realizacja wybranych kursów na liniach autobusowych i trolejbusowych w zastępstwie przewoźnika, który czasowo nie jest w stanie świadczyć usług, tj. usługi w ramach tzw. rezerwy.
VerfahrensartWettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Art der TransportdienstleistungenBusverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001