828997-2025 - Ergebnis
Polen – Kraftfahrzeuge – Sukcesywna dostawa pełnego asortymentu oryginalnych, fabrycznie nowych części zamiennych do samochodów służbowych SOP marki BMW w latach 2026 – 2027.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa pełnego asortymentu oryginalnych, fabrycznie nowych części zamiennych do samochodów służbowych SOP marki BMW w latach 2026 – 2027.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pełnego asortymentu oryginalnych, fabrycznie nowych części zamiennych do samochodów służbowych SOP marki BMW w latach 2026 – 2027, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1a do SWZ) i na warunkach określonych w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung573799-2025
Interne Kennung47/2025/ZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001