2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów na potrzeby Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście.
Interne Kennung: 12/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Odczynniki do badań jakościowych
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: Odczynniki do badań koagulologicznych wraz z dzierżawą aparatu na okres trwania umowy
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Beschreibung: Odczynniki do oznaczenia równowagi kwasowo-zasadowej wraz z dzierżawa aparatu na okres trwania umowy
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Beschreibung: Odczynniki do zintegrowanego systemu biochemiczno - immunochemicznego wraz z dzierżawą analizatora na okres trwania umowy
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Beschreibung: Odczynniki do oznaczeń morfologii i OB wraz z dzierżawa aparatu na okres trwania umowy
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Beschreibung: Odczynniki do badań kasetkowych immunoenzymatycznych
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Beschreibung: Odczynniki immunochemiczne wraz z dzierżawą analizatora na okres trwania umowy