829054-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego – część 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego – część 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) dla danego zadania, stanowiącym załącznik do wzoru umowy, będącego integralną częścią SWZ. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Vorherige Bekanntmachung623819-2025
Interne KennungWS-ZF.2380.55.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30213100 Tragbare Computer, 30234100 Magnetplatten, 30232110 Laserdrucker
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego - Zadanie nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Interne KennungZadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0002
TitelZakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego - Zadanie nr 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Interne KennungZadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30234100 Magnetplatten
LosLOT-0003
TitelZakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego - Zadanie nr 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Interne KennungZadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0004
TitelZakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego - Zadanie nr 4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych. Sprzęt ma być nie starszy niż sześć miesięcy od daty produkcji i pakowany w oryginalnym bezzwrotnym opakowaniu producenta. Dostarczony sprzęt musi posiadać certyfikat „znak CE".
Interne KennungZadanie 4