2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marketing- en communicatiediensten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met een (1) opdrachtnemer voor het leveren van Marketing en communicatiediensten ten behoeve van de OU. Met de geselecteerde opdrachtnemer(s) wil de OU een overeenkomst aangaan met een looptijd van één (1) jaar en zal naar verwachting ingaan per 1 september 2026. De OU heeft de mogelijkheid deze overeenkomst drie (3) keer met één (1) optiejaar te verlengen waardoor de maximale looptijd vier (4) jaar bedraagt.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000