829076-2025 - Ergebnis
Polen – Brotwaren – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku do punktów odbioru mieszczących się w: a) 15-325 Białystok, ul. Kawaleryjskiej 70 b) 18-400 Łomża, ul. Aleja Legionów 133 c) 17-200 Hajnówka, Nieznany Bór 4 – obiekt Składu Materiałowego w Hajnówce
Vorherige Bekanntmachung623847-2025
Interne Kennung77/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku do punktów odbioru mieszczących się w: a) 15-325 Białystok, ul. Kawaleryjskiej 70 b) 18-400 Łomża, ul. Aleja Legionów 133 c) 17-200 Hajnówka, Nieznany Bór 4 – obiekt Składu Materiałowego w Hajnówce.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.