See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa badań z zakresu medycyny pracy dla pracowników wojska i żołnierzy zawodowych Znak postępowania 460/2025
Beschreibung: 1. Badania obejmują: 1) profilaktyczne badania lekarskie – wstępne, okresowe, kontrolne; 2) badania laboratoryjne i radiologiczne, badania diagnostyczne, konsultacje specjalistyczne; 3) badania sanitarno-epidemiologiczne; 4) badania lekarskie dla kierowców pojazdów mechanicznych, w tym kierowców pojazdów uprzywilejowanych; 5) badania lekarskie pracowników ochrony; 6) prowadzenie działań profilaktycznych mających na celu eliminację skutków zdrowotnych występujących zagrożeń. 7) oznaczanie grupy krwi z wpisem do dokumentów 2. Odległość gabinetów, w których będzie Wykonawca realizował przedmiot zamówienia nie może być większa niż 100(+/- 5%) km w linii drogowej od siedziby Zamawiającego. tj. 16 WOG Drawsko Pomorskie. Odległość placówki medycznej od siedziby Zamawiającego tj. 16 WOG Drawsko Pomorskie będzie sprawdzana poprzez wprowadzenie danych adresowych do mapy gogle (https://www.gogle.com/maps)/ Weryfikowana poprzez uwzględnienie środka komunikacji w postaci samochodu, najkrótszą możliwą do pokonania drogą zgodnie z przepisami ruchu drogowego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 697194-2025
Interne Kennung: 460/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa badań z zakresu medycyny pracy dla pracowników wojska i żołnierzy zawodowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Usługa badań z zakresu medycyny pracy dla pracowników wojska i żołnierzy zawodowych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 90 % zamówienia podstawowego, przy czym prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe w czasie trwania umowy. Cena jednostkowa prawa opcji będzie taka sama jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem. Zamawiający zastrzega, że realizacja przedmiotu umowy („ilości podstawowej” i „ilość w opcji”) uzależniona jest od zapewnienia i przydzielenia przez organ nadrzędny w planie finansowym środków finansowych na realizację przedmiotu umowy oraz do wysokości znajdującej pokrycie w planie finansowym