829196-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Softwarepakete und Computersysteme – Dostawa i wdrożenie systemu elektronicznej dokumentacji dla sal operacyjnych i oddziału intensywnej terapii oraz jego integracja z HIS posiadanym przez Zamawiającego wraz z dostawą sprzętu komputerowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie systemu elektronicznej dokumentacji dla sal operacyjnych i oddziału intensywnej terapii oraz jego integracja z HIS posiadanym przez Zamawiającego wraz z dostawą sprzętu komputerowego
BeschreibungPrzedmiot zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu elektronicznej dokumentacji dla sal operacyjnych i oddziału intensywnej terapii oraz jego integracja z HIS posiadanym przez Zamawiającego wraz z dostawą sprzętu komputerowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część 1 – Dostawa i wdrożenie systemu elektronicznej dokumentacji dla sal operacyjnych i oddziału intensywnej terapii oraz jego integracja z HIS posiadanym przez Zamawiającego Część 2 – Dostawa sprzętu komputerowego. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 został określony w Załączniku nr 2, na który składają się następujące dokumenty: 1) Formularz asortymentowo – cenowy 2) Formularz parametrów technicznych.
Interne KennungSzp.12/ 53 /2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa i wdrożenie systemu elektronicznej dokumentacji dla sal operacyjnych i oddziału intensywnej terapii oraz jego integracja z HIS posiadanym przez Zamawiającego
BeschreibungDostawa i wdrożenie systemu elektronicznej dokumentacji dla sal operacyjnych i oddziału intensywnej terapii oraz jego integracja z HIS posiadanym przez Zamawiającego
Interne KennungSzp.12/ 53 /2025-część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem, 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket
LosLOT-0002
TitelDostawa sprzętu komputerowego
BeschreibungDostawa sprzętu komputerowego
Interne KennungSzp.12/ 53 /2025-część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör