2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele Middelen Alfa-college
Beschreibung: Met deze marktconsultatie willen we inzicht verkrijgen in de mogelijkheden, aandachtspunten en marktontwikkelingen rondom Audiovisuele middelen. De informatie die Alfa-college door middel van uw input verkrijgt neemt zij mee in haar overweging in de te volgen procedure en de inhoud van de komende aanbesteding.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Marktconsultatie
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 50340000 Reparatur und Wartung von audiovisuellen und optischen Geräten, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0000