2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w transporcie autobusowyn
Beschreibung: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach autobusowych na liniach komunikacyjnych: 1. Koluszki-Gałków Duży-Andrespol- powrót 2. Koluszki-Borowa-Andrespol-powrót 3. Koluszki-Lisowice-powrót Przewidywana data rozpoczęcia postępowania o udzielenie zamówienia: IV kwartał 2026r. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: do 10 lat Przewidywana data rozpoczęcia świadczenia usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 1 stycznia 2027 rok
Interne Kennung: 271/1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung