See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZW-EA Normenkader toelatingsstelsel
Beschreibung: Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, de directie Arbeidsverhoudingen, heeft een overeenkomst afgesloten met een aanbieder die diepgaande kennis heeft van, en uitgebreide ervaring met, het SNA-keurmerk en die adviesdiensten kan leveren met het oog op de voorbereiding en inwerkingtreding van de Wtta. Deze adviesdiensten kunnen betrekking hebben op alle onderwerpen in de Wtta die een raakvlak hebben met het huidige SNA-keurmerk. Dit betreft onder andere advisering over onder andere mogelijke gevolgen van eventuele wijzigingen van specifieke normeisen voor andere normeisen en het inspectieschema en technische expertise van de normeisen, interpretatievraagstukken over de normeisen, het inzetten van de kennis en expertise over het toetsen van de normeisen uit het normenkader voor het ontwerpen van processen en beoordelingskaders voor de toelatende instantie.
Interne Kennung: 201865005.012.004
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98113000 Dienstleistungen von Fachverbänden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98110000 Dienstleistungen von Geschäfts-, Berufs- und Fachverbänden
5. Los
Los: LOT-0000