See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadanie nr 10 - Dostawa zestawów blokerów zapisu i Zadanie nr 11 - Dostawa blokerów zapisu do wbudowania w komputer
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) w Zadaniu nr 10 jest dostawa zestawów blokerów zapisu w ilości 3 zestawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt. b) w Zadaniu nr 11 jest dostawa blokerów zapisu do wbudowania w komputer w ilości 10 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt.
Vorherige Bekanntmachung: 590388-2025
Interne Kennung: WZPiFP-99-25 Zadanie nr 10 - Dostawa zestawów blokerów zapisu i Zadanie nr 11 - Dostawa blokerów zapisu do wbudowania w komputer
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 10 - Dostawa zestawów blokerów zapisu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 10 jest dostawa zestawów blokerów zapisu w ilości 3 zestawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt.
Interne Kennung: WZPiFP-99-25 Zadanie nr 10 - Dostawa zestawów blokerów zapisu
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 11 - Dostawa blokerów zapisu do wbudowania w komputer
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 11 jest dostawa blokerów zapisu do wbudowania w komputer w ilości 10 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt.
Interne Kennung: WZPiFP-99-25 Zadanie nr 11 - Dostawa blokerów zapisu do wbudowania w komputer
Menge: 10 Stück