See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych oraz opieki gminnej komunikacji autobusowej - postępowanie uzupełniające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) wykonywanie w ramach publicznego transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Kąty Wrocławskie, zwanego dalej „Komunikacją Gminną”, usług przewozu osób, ich bagażu podręcznego (w tym również wózków dziecięcych, inwalidzkich i rowerów) oraz zwierząt na liniach lokalnych (o numerach dwucyfrowych), z tym że w okresie realizacji zajęć szkolnych z wyjątkiem dni wolnych od tych zajęć – również usług przewozu dzieci między miejscem zamieszkania a placówkami dydaktyczno-wychowawczymi i opiekuńczymi, w zakresie opisanym w § 2 projektu umowy, zwanych dalej „usługami przewozowymi” lub „przewozami”, 2) prowadzenie sprzedaży biletów przejazdowych i kontroli dokumentów przewozu (ważnego biletu oraz dokumentu upoważniającego do przejazdu bezpłatnego lub ulgowego), w zakresie opisanym w § 3 projektu umowy, 3) publikowanie informacji dla pasażera, w zakresie opisanym w § 4 projektu umowy, 4) zapewnienie opieki nad dziećmi w środkach transportu, w zakresie opisanym w § 5 projektu umowy. 2. Szczegółowy zakres oraz warunki świadczenia usług określone są w projekcie umowy oraz załącznikach do projektu umowy. 3. Szacowana liczba wozokm 195 497,06
Vorherige Bekanntmachung: 755043-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) wykonywanie w ramach publicznego transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Kąty Wrocławskie, zwanego dalej „Komunikacją Gminną”, usług przewozu osób, ich bagażu podręcznego (w tym również wózków dziecięcych, inwalidzkich i rowerów) oraz zwierząt na liniach lokalnych (o numerach dwucyfrowych), z tym że w okresie realizacji zajęć szkolnych z wyjątkiem dni wolnych od tych zajęć – również usług przewozu dzieci między miejscem zamieszkania a placówkami dydaktyczno-wychowawczymi i opiekuńczymi, w zakresie opisanym w § 2 projektu umowy, zwanych dalej „usługami przewozowymi” lub „przewozami”, 2) prowadzenie sprzedaży biletów przejazdowych i kontroli dokumentów przewozu (ważnego biletu oraz dokumentu upoważniającego do przejazdu bezpłatnego lub ulgowego), w zakresie opisanym w § 3 projektu umowy, 3) publikowanie informacji dla pasażera, w zakresie opisanym w § 4 projektu umowy, 4) zapewnienie opieki nad dziećmi w środkach transportu, w zakresie opisanym w § 5 projektu umowy. 2. Szczegółowy zakres oraz warunki świadczenia usług określone są w projekcie umowy oraz załącznikach do projektu umowy. 3. szacowana liczba wozokm 195 497,06
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)