829508-2025 - Ergebnis
Polen – Not- und Sicherheitsausrüstungen – Zadanie nr 16 - Dostawa zasilaczy awaryjnych UPS I i Zadanie nr 19 - Dostawa monitora do videowall z akcesoriami
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZadanie nr 16 - Dostawa zasilaczy awaryjnych UPS I i Zadanie nr 19 - Dostawa monitora do videowall z akcesoriami
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: a) w Zadaniu nr 16 jest dostawa zasilaczy awaryjnych UPS w ilości 10 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim mają odpowiadać oferowane akcesoria. b) Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 19 jest dostawa monitora do videowall z akcesoriami w ilości 9 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt.
Vorherige Bekanntmachung590388-2025
Interne KennungWZPiFP­-99­-25 Zadanie nr 16 - Dostawa zasilaczy awaryjnych UPS i Zadanie nr 19 - Dostawa monitora do videowall z akcesoriami
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323000 Video-Kontrollschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 16 - Dostawa zasilaczy awaryjnych UPS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 16 jest dostawa zasilaczy awaryjnych UPS w ilości 10 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim mają odpowiadać oferowane akcesoria.
Interne KennungWZPiFP­-99­-25 Zadanie nr 16 - Dostawa zasilaczy awaryjnych UPS
Menge10 Stück
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 19 - Dostawa monitora do videowall z akcesoriami
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 19 jest dostawa monitora do videowall z akcesoriami w ilości 9 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim mają odpowiadać oferowane akcesoria.
Interne KennungWZPiFP­-99­-25 Zadanie nr 19 - Dostawa monitora do videowall z akcesoriami
Haupteinstufung (cpv): 32323000 Video-Kontrollschirme
Menge9 Stück