829555-2025 - Ergebnis
Tschechien – Busse – Rámcová dohoda na nákup autobusů nad 30 osob s policejní výbavou
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na nákup autobusů nad 30 osob s policejní výbavou
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je pořízení celkem 13 ks autobusů nad 30 osob s policejní výbavou rozděleným do dvou vymezených částí.
Vorherige Bekanntmachung497111-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
LosLOT-0001
TitelVymezená část A
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení vymezené části A je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem na dodávky 10 ks autobusů nad 30 osob s policejní výbavou meziměstských.
Interne Kennung1